picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

fotograf na wesele szczecin, znacie kogoś ?

fotograf na wesele szczecin, znacie kogoś ?

Zastanawiam się nad fotografią ślubną w Szczecinie i nie niezmiernie wiem, kogo wybrać? Na co zwracać uwagę przy wyborze fotografa?

czertwin

Posty: 1

 
Wybraliśmy fotografię ślubną w Szczecinie w jednej z firm i jesteśmy bardzo zadowoleni. Efekt końcowy jak dla mnie super. Najważniejsze jest to żeby można było dogadać się z fotografem. Nie powinien działać szablonowo.

MisiekKce

Posty: 3

 
My wybraliśmy droższego fotografa, niemniej jednak naprawdę było należałoby. Porównywaliśmy sporo przeróżnych ofert, dlatego otrzymaliśmy cenną wiedzę. Pożądane byłoby na to poświecić troszkę czasu, bo wówczas łatwo się przekonamy jak to wszystko wygląda. Na początku nie jest łatwo, niemniej jednak po dziesiątej ofercie będzie o sporo, sporo lepiej.

Hihi_WWW

Posty: 6

 
My wybraliśmy droższego fotografa, ale naprawdę było warto. Porównywaliśmy wiele różnych ofert, dlatego zdobyliśmy cenną wiedzę. Warto na to poświecić trochę czasu, bo wtedy łatwo się przekonamy jak to wszystko wygląda. Na początku nie jest łatwo, ale po dziesiątej ofercie będzie o wiele, wiele lepiej.

znamsienatym

Posty: 4

 
Polecam fotografa na wesele w Szczecinie, który ma ofertę na stronie https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Zna się na swojej pracy. Przyjeżdżają dwie osoby, które wykonują super zdjęcia i nic nie jest w stanie im umknąć.

090913123

Posty: 3

 
Każdy ma do tego inne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny troszkę zdjęć porobił, a filmy były kręcone telefonami.

Nikuś23

Posty: 4

 
Wybór fotografów jest bardzo duży, wobec tego raczej znajdzie się kogoś odpowiedniego na już. Wystarczy tylko dobrze poszukać w internecie, a wtedy dowiemy się jak to wygląda. Można przy okazji sprawdzić fotografie, jakie fotograf wykonał i ceny.

Tomcio

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture