picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

moja kawiarnia hack, proszę o pomoc

moja kawiarnia hack, proszę o pomoc

Jak zdobywać w my cafe prezenty, bo nie wiem? To znaczy wiem, że można, ale nie za niezmiernie wiem jak się za to wszystko zabrać?

gerrry

Posty: 2

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić sporo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je znaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której w wielu przypadkach korzystam. Jest to super miejsce, bowiem mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

Rouudee

Posty: 4

 
Gram w my cafe od dawna i mam wysoki poziom. Żeby osiągnąć takie efekty trzeba na grze się niezmiernie dobrze znać i trzeba na granie poświęcić mnóstwo czasu.

Sohinyh

Posty: 3

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bo tylko trochę czytałem to, co znajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Warto to jednak sprawdzić dokładniej.

werbenk

Posty: 6

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, bowiem gram rzadko. To, co mam mi wystarcza zarówno trzeba byłoby zbadać wszystko na stronie internetowej, jaka grę niesłychanie dokładnie opisuje. Wiem, że można tam znaleźć dużo poradników i trików, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie.

namok

Posty: 3

 
Uwielbiam grę moja kawiarnia, bo daje mi wiele radości. Chociaż raz na jakiś czas można się trochę odstresować. Mamy wiele nowych przepisów, które znalazłem na stronie internetowej, która do gry została stworzona. Można wiele się z takiej strony dowiedzieć ciekawych informacji.

Black_Riot

Posty: 3

 
Uwielbiam grę moja kawiarnia, albowiem daje mi sporo radości. Chociaż raz na jakiś czas można się trochę odstresować. Mamy sporo nowych przepisów, jakie odnalazłem na stronie internetowej, która do gry została stworzona. Można sporo się z takiej strony dowiedzieć ciekawych informacji.

Klarka4545

Posty: 6

 
Gra wygląda rzeczywiście ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, dlatego nie zaszkodzi żeby zbadać czy ta spełni moje oczekiwania.

derbuś45

Posty: 4

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i dużo innych. Im dłużej się gra tym wiecej się o takiej grze wie, wobec tego pożądane byłoby korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w łatwy sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wówczas w grze o dużo lepsi niż teraz.

Demi45P

Posty: 14

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture