picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

śmiertelne potrącenie na pasach w Warszawie, gdzie warto ?

śmiertelne potrącenie na pasach w Warszawie, gdzie warto ?

Kierowca mnie nie zauważył i potrącił. Teraz moje pytanie jak wysokie będzie odszkodowanie za wypadek na pasach, jeśli wina była kierującego?

as-dester

Posty: 1

 
Moja bliska znajoma została śmiertelnie potrącona na pasach w Warszawie i rodzina otrzymała bardzo wysokie odszkodowanie. Nie wiem ile, bo pytać o to przecież nie będę. Na pewno żadne odszkodowanie nie jest w stanie zrekompensować nam straty kogoś bliskiego, ale nie można też zostawiać tego bez walki.

MisiekKce

Posty: 5

 
Ubezpieczyciel zawsze kombinuje żeby wypłacić tak mało pieniędzy jak to tylko jest możliwe. Nie można tego przyjmować tylko trzeba zwrócić się po pomoc do kancelarii, jaka naszą sprawą bardzo chętnie się zajmie.

xacax

Posty: 4

 
Za wypadek motocyklisty odszkodowanie może być bardzo wysokie. Pomoże w tym kancelaria https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl, która takimi sprawami zajmuje się do bardzo dawna. Oni są w tym, co robią najlepsi.

Noruhe

Posty: 4

 
Warto szukać firmy, która zna się na odszkodowaniach i zatrudnia osoby obyte w tym temacie. W ten sposób można będzie liczyć na to, że szybko rozwiążą naszą sprawę.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Prowizja dla takiej firmy wcale nie jest duża i naprawdę warto z nimi współpracować. Popatrzmy na to tak, że gdyby nie taka kancelaria to tych pieniędzy nigdy byśmy nie zobaczyli. To, dlatego warto dać sprawę w ręce kogoś, kto na pewno wykona ją tak dobrze abyśmy my byli w stu procentach zadowoleni.

micko

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture