picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

lektor angielskiego żłobek Kraków, poszukuję!

lektor angielskiego żłobek Kraków, poszukuję!

Poszukiwany jest lektor angielskiego dla żłobka w Krakowie, który ma odpowiednie uprawnienia i podejście do maluchów.

dzbanuś_!

Posty: 1

 
Nie za niezwykle wiem, kogo polecić, albowiem my w państwowym przedszkolu mamy normalne zajęcia z angielskiego. Raczej za wysoki poziom to ich nie jest, lecz na razie musi nam to wystarczyć. Może jak dziecko pójdzie do szkoły to wtedy pomyślimy o czymś więcej. Na razie niech się uczy i bawi i tyle mu wystarczy.

3czex

Posty: 9

 
Na pewno trzeba zlecić naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie komuś, kto ma w tym bardzo duże doświadczenie. Wtedy są z tego same pozytywne efekty. Można liczyć na to, że dziecko się nie zrazi do nauki tylko będzie się ze swoimi rówieśnikami bardzo dobrze bawić.

alidodo55

Posty: 16

 
Sam angielskiego nie miałem okazji się uczyć. Wtedy nie było to takie łatwe jak dzisiaj. Wszyscy znajomi swoje dzieci wysyłają albo do przedszkola gdzie jest angielski na wysokim poziomie albo organizują dodatkowe zajęcia.

rodowdy09

Posty: 21

 
Program nauczania to podstawa. W przypadku maluchów nie musi to być coś super. Głównie chodzi o poznawanie świata w języku angielskim. Mogą to być zajęcia w przedszkolu organizowane przez dyrekcję, ale mogą również być zajęcia organizowane przez specjalistów, którzy się na tym bardzo dobrze znają.

Kitas

Posty: 4

 
Na pewno trzeba zlecić naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie komuś, kto ma w tym niezwykle gigantyczne doświadczenie. Wtedy są z tego same pozytywne efekty. Można liczyć na to, iż dziecko się nie zrazi do nauki tylko będzie się ze swoimi rówieśnikami niezwykle dobrze bawić.

Yuri20

Posty: 3

 
Korzystaliśmy z zajęć dodatkowych angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie i naprawdę to był strzał w dziesiątkę. Dziecko potrafi bardzo dużo. Nie ma żadnych problemów z wysokimi ocenami w szkole.

TomekK

Posty: 3

 
Trzeba sprawdzać różne oferty, aby wybrać te osoby, które są w stanie nauczać w naszym przedszkolu. Konkurencja jest bardzo duża, wobec tego wybieramy osoby sympatyczne i bardzo kompetentne, a wtedy my będziemy zadowoleni i nasze dzieci będą zadowolone, a właśnie na tym nam przecież najbardziej powinno zależeć.

Jasio234

Posty: 3

 
Dla mnie najlepsi w języku angielskim w żłobku w Krakowie są https://happystudents.pl i ich Wam polecam. To specjaliści, którzy podejmują się wszystkich zadań. Mają super sposoby, z których każde dziecko jest niezmiernie zadowolone.

Laleczka4

Posty: 15

 
Raczej nie jest trudno znaleźć kogoś, kto się zajmuje przygotowaniem takich zajęć dla maluchów. Oczywiście odpowiednie podejście jest tutaj bardzo ważne i o tym zapominać nie można. Trzeba szukać kogoś, kto korzysta ze skutecznych metod nauczania angielskiego.

Nikuś23

Posty: 8

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture