picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

bransoletki na nogę, znany sklep ?

bransoletki na nogę, znany sklep ?

Chce dla siebie zamówić srebrną bransoletę w porządnej cenie. Chodzi mi o srebro w najwyższej próbie. Znacie jakiś sklep online?

gregBard

Posty: 1

 
Ofert z przywieszkami do bransolet jest bardzo wiele. Byłam w jednym ze sklepów, albowiem kupowałam komuś prezent. Troszkę czasu w internecie spędziłam zanim udało mi się zdecydować, co wybrać. Za duża propozycja to też nie za dobrze, natomiast to tylko moje zdanie na ten temat.

czapelka

Posty: 9

 
Lubię sporo biżuterii, zatem mam kilkanaście bransoletek na rękę i nadal mi mało. Na pewno niska cena takich bransoletek zachęca do ich kupowania. Gdyby to kosztowało po kilkaset zł za sztukę to zastanawiałabym się o sporo dłużej. Na szczęście nie trzeba sporo wydawać, aby zamówić piękną biżuterie dla siebie.

mirekp2005

Posty: 5

 
Moja babcia ma otwierany wisiorek i ma mi go dać. Podoba mi się niezwykle jest taki tajemniczy i niezwykle oryginalny. Nie jest może duży, lecz wystarczy żeby się cos do niego zmieściło. Może to być zdjęcie kogoś ukochanego. Na prezent też to jest niezwykle oryginalny pomysł.

namok

Posty: 5

 
Najlepiej zbadać sobie ofertę z srebrnymi łańcuszkami https://valerio.pl/lancuszki-c-4.html i wówczas można dopiero zdecydować czy chcemy to kupować czy nie? Moda jest znacząca, natomiast nie najważniejsza.

qwed

Posty: 4

 
Uwielbiam sekretniki srebrne w kształcie serduszek. Zawsze o takim marzyłam i ostatnio widziałam coś takiego w jednym z jubilerskim sklepie internetowym.

alejaja

Posty: 10

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture