picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Spływy kajakowe Roztocze, proszę o pomoc!

Spływy kajakowe Roztocze, proszę o pomoc!

Czy ktoś z was był kiedyś na spływie kajakowym po Tanwi i jest w stanie powiedzieć czy faktycznie jest to dobra zabawa?

yetisize

Posty: 11

 
Jeśli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, iż o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

efmef98

Posty: 20

 
Oczywiście, że na każdym spływie kajakowym dostoisz przeszkolenie na temat tego jak pływać. Spływ ma być dla Ciebie przede wszystkim zabawą a więc musisz otrzymać właściwe przeszkolenie aby sobie poradzić.

Radziuniek

Posty: 16

 
Najlepsze spływy kajakowe po rzece Tanew organizuje firma: http://www.splywytanew.pl z której sam korzystam i bardzo Ci ją polecam. Atmosfera na spływach jest naprawdę świetna i przede wszystkim jest podczas nich mnóstwo świetnej zabawy.

Anonim.KuBa

Posty: 8

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach bowiem sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeżeli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

labuh

Posty: 11

 
Nawet jeżeli na spływ kajakowy udasz się sam to z pewnością po chwili poznasz dużo ciekawych ludzi. Bez problemu więc odnajdziesz się na spływie i być może nawet nawiążesz przyjaźnie na długi czas. Nie musisz się więc obawiać, że będziesz odosobniony i nie będziesz wiedział co robić.

truskaweczka123

Posty: 20

 
Jeżeli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, że o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

johncena67

Posty: 12

 
Naturalnie, że kajaki to idealny sport, który dostarczy Ci mnóstwa świetnej zabawy. Moim zdaniem nie powinieneś się nawet zastanawiać nad tym czy należałoby.

ZjadaczGłów

Posty: 23

 
Jeżeli nie posiadasz swojego kajaka to podczas spływu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. Dostępnych jest bardzo wiele kajaków na których będziesz mógł pływać.

djop7ek

Posty: 25

 
Jeżeli wraz ze swoją rodziną macie czas na to aby razem udać się na spływ to z pewnością będzie to doskonałe wyjście aby miło spędzić czas. Podczas tego typu spływu na pewno nie będziecie się nudzić. Poznacie również niezmiernie wiele innych ludzi z którymi będziecie mogli bez żadnego problemu porozmawiać. Będziecie więc bawić się rzeczywiście wyśmienicie.

czerwiński

Posty: 13

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture