picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

jodła sadzonki, szukam sklepu

jodła sadzonki, szukam sklepu

Warto zamawiać świerk pusch do swojego ogrodu? Widziałem na zdjęciach, że wygląda ładnie, ale w ogrodzie też tak będzie wyglądało?

hamuś45

Posty: 1

 
Trzeba przejrzeć sobie wszystkie oferty, a wtedy każdy będzie wiedział, co powinien kupować. Wybór iglaków jest duży, ale trzeba mieć miejsce i trzeba wiedzieć, jakie warunki musimy im dać żeby rosły bardzo dobrze.

nighthaze

Posty: 5

 
U mnie w ogrodzie jest miejsce na inne rodzaje roślin. Nie skupiam się tylko na iglakach tak jak nie mam tylko roślin liściastych. Znaczące jest znaleźć połączenie jednego i drugiego, a wtedy całość prezentuje się rzeczywiście niezmiernie dobrze. Tym bardziej, że wybór takich roślin jest rzeczywiście niezmiernie znaczny i każdy coś znajdzie.

arko1916

Posty: 7

 
W ogrodzie przerabiałem już różne rośliny. Nie powiem, które są najlepsze, bo tak naprawdę zależne jest to od wielu czynników. Istotne będzie to, jakie mamy ziemię, bo im gorsze tym trudniej ładniejsze rośliny hodować. Liczy się również to, jakie mamy doświadczenie, dlatego trzeba do tego dopasować wszystkie rośliny.

24vhss

Posty: 3

 
Polecam świerka rydal, albowiem u mnie rośnie bardzo dobrze. Roślina nie ma jakiś szczególnych wymagań. Nawozy bez kłopotów można będzie zamówić w sklepie internetowym, wobec tego bez kłopotów można zadbać o świerk. Odpłaci się pięknym wyglądem i na tym mi zależy.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Ofert można znaleźć w internecie bardzo dużo. U nas wszyscy w rodzinie robią zakupy przez Internet, bo im się to o wiele bardziej opłaca. Można znaleźć sosny sadzonki i to w takiej ilości odmian, że naprawdę trzeba dużo czasu na przeanalizowanie całej tej oferty.

MsIp

Posty: 26

 
Mam pospolitego jałowca sadzonki ze sklepu https://www.podlewane.pl/pl/p/Jalowiec-pospolity-Goldschatz-P14/7357 i jestem bardzo zadowolony. Sprawdźcie sobie oferty.

Nikuś23

Posty: 3

 
Jeśli ktoś szuka ciekawych odmian świerka to dla mnie świerk białobok jest super. Można go posadzić w każdym ogrodzie. Trzeba tylko pamiętać o podlewaniu i nawożeniu. Bez problemów można będzie zamówić do świerków nawozy dedykowane. W ten sposób zadbamy w stu procentach o roślinę.

irecki67

Posty: 12

 
Ofert z roślinami jest bardzo wiele. Wszystkich się nie pomieści w ogrodzie chyba, iż ma się kilka hektarów. Trzeba coś wybierać i dobrze analizować, co gdzie ma być?

Lupusx

Posty: 19

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture