picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

northern light, jaki sklep ?

northern light, jaki sklep ?

Czy w Polsce nasiona auto white widow można legalnie zakupić? Jak to dzisiaj wygląda od strony prawnej? Słyszałem, że miało się coś zmienić, ale nie wiem jak nadal wygląda sytuacja, bo nie śledzę tego na bieżąco.

adam.p34

Posty: 1

 
Widziałem niesłychanie dobrze zaopatrzony sklep z nasionami. Mieli tam tego niesłychanie mnóstwo. Były różne kategorie i trzeba byłoby wiele czasu tam poświęcić, aby to wszystko zbadać. Na razie pobieżnie tylko sprawdzałem.

asdamk24

Posty: 11

 
Jeżeli ktoś chce zamówić nasiona auto purple kush to w sklepie internetowym https://panpestka.pl/product/auto-purple-kush/ są dostępne. Sklep działa całkowicie legalnie i warto go sobie odwiedzić.

Alimer56

Posty: 3

 
Dowiedziałem się, że jedna z firm w Polsce sprzedaje auto lemon haze i to jest ich autorska odmiana. Nie znajdziemy takiej u nikogo innego. Można znaleźć informacje na temat tej rośliny w internecie. Nie zajmie to Wam wiele czasu, a zdobędziecie ważne dane.

Miluśkooo2

Posty: 7

 
Według mnie trzeba zebrać informacje żeby wiedzieć, co zamówić. Od tak wszystkiego się nie pojmie, albowiem to temat dość skomplikowany. Gatunków roślin jest sporo.

Bryzyt1

Posty: 12

 
Dowiedziałem się, iż jedna z firm w Polsce sprzedaje auto lemon haze i to jest ich autorska odmiana. Nie znajdziemy takiej u nikogo innego. Można znaleźć informacje na temat tej rośliny w internecie. Nie zajmie to Wam sporo czasu, a dostoicie ważne dane.

Kidi

Posty: 17

 
Dla tych, którzy nie mają doświadczenia auto og kush to znakomita roślina. Nie potrzebuje zbyt dużo, niemniej jednak daje plony. Jest to roślina automatycznie kwitnąca i to jej wielka zaleta. Przynajmniej ja w takich kategoriach to rozpatruje. Jest to roślina, jaka maksymalnie jest w stanie wykrzesać od siedemnastu do dziewiętnastu procent THC.

Laleczka4

Posty: 5

 
Propozycji z nasionami odnajdziemy niezwykle dużo. Jakie wybrać? To wszystko będzie zależne od dużo czynników, wobec tego trzeba będzie to sprawdzać na bieżąco. Wchodzimy na ofertę niezwykle dobrze zaopatrzonego sklepu internetowego i zagłębiamy się w oferty. Czytamy opisy i wybieramy to, co jest nam konieczne.

labuh

Posty: 9

 
Na temat marihuany medycznej można dzisiaj wiele poczytać w Internecie. Jest to marihuana, która nie powoduje halucynacji, bo nie zawiera praktycznie w ogóle THC.

TomekK

Posty: 9

 
Słyszałem o tym, że auto amnesia xxl raduje się bardzo dużą popularnością, niemniej jednak sam nie jestem w stanie nic w tym temacie powiedzieć i doradzić. Należałoby odwiedzić sklep internetowy, który ma taki asortyment u siebie.

ciopix

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture