picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

torty weselne, polecicie ?

torty weselne, polecicie ?

Witam serdecznie. Który konsultant weselny sprostał Waszym oczekiwaniom w stu procentach? Chętnie zapoznam się z opiniami.

PaweL

Posty: 8

 
O tym, jaka firma wykonuje wysokiej jakości torty weselne macie szansę dowiedzieć się przede wszystkim w obrębie tego serwisu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. Odszukałem tutaj dużo przydatnych informacji, które wykorzystałem :)

edmundzik

Posty: 7

 
Nie ma uniwersalnej recepty, która pozwala na to, aby wybrać zespół na wesele. Nieraz wystarczy być na weselu, na którym gra konkretny zespół muzyczny.

NiKRK45

Posty: 20

 
Polecam wybrać doświadczoną firmę, jaka posiada wiele pozytywnych opinii, gdy będzie interesował Was wynajem auta do ślubu. Najniższa cena to nie jedyny argument.

Wegierek88

Posty: 23

 
Kierowałem się przede wszystkim rekomendacjami znajomych, gdy wspólnie z moją żoną wybieraliśmy zespół na wesele. Całe szczęście jesteśmy w pełni zadowoleni.

MBsmoke

Posty: 6

 
Za wynajem auta do wesela zapłaciłem 1500 pln. Cena jest dość wysoka przede wszystkim ze względu na fakt, iż zdecydowaliśmy się na nieco niezwyklej ekskluzywny model auta, o którym marzyliśmy od dłuższego czasu. Zdecydowanie było warto :)))

qwed

Posty: 12

 
Od kilkuset do kilku tysięcy zł ma szansę kosztować wynajem auta do wesela. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie. Koszt zależy m.in. od auta.

MBsmoke

Posty: 9

 
Coraz większym uznaniem przyszłej Pary Młodej cieszą się usługi, jakie jest w stanie zaproponować konsultant weselny. Dzięki niemu na głowie przyszłych Nowożeńców znajduje się wiele mniej problemów :-)

beata77

Posty: 15

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture