picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

powiększanie ust kwasem hialuronowym szczecin, poszukuję

powiększanie ust kwasem hialuronowym szczecin, poszukuję

Mam sporą nadwagę i nie mogę sobie poradzić już ze zdrowiem. Czy wiecie może, w jakiej klinice oferują leczenie otyłości w Szczecinie? Najlepiej jakbyście wstawili mi linka do strony internetowej polecanej przez was poradni.

plusert9

Posty: 2

 
Ja wykonywałam usuwanie przebarwień w Szczecinie i jestem niesłychanie zadowolona z efektów. Pojawiły mi się różne plamki na twarzy ze względu na zmiany hormonalne. Zaproponowano mi zabieg ich usuwania i nie wierzyłam, że będzie taki efekt. Dlatego mogę polecić Ci z całego serca ten zabieg usuwania przebarwień.

Nikuś23

Posty: 4

 
W takiej sytuacji każdy laryngolog dla dzieci w Szczecinie pomoże Ci postawić diagnozę. Z dzieckiem powinniśmy od razu zgłosić się do lekarza, ponieważ może mieć duże problemy w przyszłości, jak będzie starsze.

Bryzyt1

Posty: 12

 
Chyba bardzo dużo osób wykonuje botoks w Szczecinie. Słyszałam, że jest tam bardzo dobra klinika medycyny estetycznej, jednak nie mam jeszcze kontaktu. Sama jestem na etapie szukania, więc również chętnie się dowiem.

pawel253

Posty: 2

 
W takiej sytuacji każdy laryngolog dla dzieci w Szczecinie pomoże Ci postawić diagnozę. Z dzieckiem powinniśmy od razu zgłosić się do lekarza, bowiem może mieć gigantyczne problemy w przyszłości, jak będzie starsze.

odadoz

Posty: 20

 
Dużo specjalistów jest od ortopedia zabiegi w Szczecinie, dlatego warto szukać tego najlepszego. Ja swojego znalazłam przez inną osobę, więc z pewnością tutaj ktoś Ci poleci najlepszą klinikę.

gerrry

Posty: 2

 
Polecam Ci zrobić epilacja laserowa w Szczecinie. Po takim zabiegu nie będziesz mieć już kłopotów z nadmiernym owłosieniem. Również miałam taki kłopot, jeszcze byłam uczulona na różnego rodzaju pianki i maszynki. Wykonałam depilację i mam po problemie.

Kidi

Posty: 6

 
Ja korzystałam z usług bardzo dobrego lekarza, chodzi mi o leczenie otyłości w Szczecinie. Mogę polecić Ci bardzo dobrą klinikę, do której sama chodzę, więc jest sprawdzona. Tutaj masz link do ich strony https://olimedica.pl/mezoterapia-iglowa-twarzy-ciala/. Możesz na początku przeczytać sobie, co oferują.

gregBard

Posty: 6

 
Ja wykonuje botoks w Szczecinie. Jestem bardzo zadowolona z efektów, znalazłam dobrą klinikę z polecenia. Warto najpierw umówić się na konsultacje.

Alimer56

Posty: 3

 
Warto zrobić fotoodmładzanie w Szczecinie. Byłam na takim zabiegu i jestem niezmiernie zadowolona z efektów. Jeżeli pragniesz to mogę przesłać Ci później adres placówki, do jakiej chodzę.

Tomcio

Posty: 15

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture